سیستم هیدرولیک و الکتریکی کنترل جک ها و موتورهای هیدرولیک
1398/8/10    
بازدید: 267
سیستم هیدرولیک و الکتریکی کنترل جک ها و موتورهای هیدرولیک
 در عملکرد سیستم های مختلف مدار هیدرولیک ( جک ها و موتورهای هیدرولیک ) مواردی وجود دارد که نیازمند قدرت های متفاوتی از موتور خودرو و یا موتور دیزل کمکی می باشد . در این حالت می توان سیستم گاز برقی را به گونه ای در جرثقیل ها مورد استفاده قرار داد تا نه تنها به کاربر امکان تغییر و تثبیت قدرت موتور ( دور موتور ) توسط جوی استیکی روی پنل بر اساس نیاز کاربر را داشته باشد. بلکه این امکان را نیز داشته باشد که گاز برقی بر اساس فعال بودن یا فعال نبودن یک جک هیدرولیک یا موتور هیدرولیک خاص ، دور موتور را بر اساس نیاز آن جک یا موتور هیدرولیک تغییر دهد . به عنوان مثال دور موتور برای پمپ روغن را در یک سطح اولیه (IDLE) نگه می دارد ( حدود RPM800) و در حالتی که جک اصلی بالابر فعال می شود ، در موتور افزایش یابد تا به دور RPM1400 ( به عنوان مثال ) برسد.
همچنین بعد از غیر فعال شدن جک یا موتور هیدرولیک دور موتور را به RPM800 باز گرداند . در نتیجه نیازی نیست تا کاربر به صورت دستی دور موتور را مدام با اعمال فرمان جک ها تغییر دهد . این تغییر دور می تواند دارای چندین حالت برای چندین جک یا موتور هیدرولیک مختلف باشد.درباره ما

  شرکت مینیاتور الکترونیک شهپر با هدف توسعه ی تولید دانش فنی و محصولات داخلی در زمینه های صنعتی و فنی ، علی الخصوص برق و الکترونیک شکل گرفته است که تاکنون فعالیت های گسترده ای در این زمینه نموده است و نیاز داخلی از سیتم های مهعم و کاربردی را در صنعت برطرف کرده است .

تماس با ما

 • آدرس : اصفهان ، ابتدای هشت بهشت غربی ، ساختمان کیان ، واحد 4
  تلفکس : 32686991 - 031
  32750561 - 031
  32750562 - 031
  ایمیل : miniatureelextronics@gmail.com
  کد پستی : 69189 - 81548

مناسبت ها