پیاده سازی سیستم گار برقی یا گاورنر دور موتور ( پدال کمکی ) در انواع ماشین آلات راهسازی و معدن
1398/8/10    
بازدید: 295
پیاده سازی سیستم گار برقی یا گاورنر دور موتور ( پدال کمکی ) در انواع ماشین آلات راهسازی و معدن
در سیستم خودروهای سنگین مخصوص کاربری صنعتی یا امداد و نجات نیاز به کنترل قدرت موتور بر اساس نیاز کاربر در انتهای خودرو ( بخش تریلر ) می باشد . جهت این منظور مینیاتور الکترونیکی ، سیستم گاز برقی مخصوص این خودروها را طراحی و پیاده سازی نموده است که امکان کنترل دور موتور ( با کنترل دریچه گاز ) با استفاده از جوی استیک را برای کاربر میسر می نماید .
این سیستم دقیقاً کنترلی مشابه کنترل پدال اصلی خودرو روی قدرت و سرعت موتور دارد و محدودیت های سیستم گاز برقی کروز را ندارد زیرا سیستم های گاز برقی کروز معمولاً دارای محدودیت RPM در حدود 2000 دور هستند ( خودروهای اسکانیا ) اما این سیستم تا RPM2400 نیز افزایش دور موتور را ممکن می سازد.
سیستم گاز برقی عملیات گاورنر دور موتور را نیز انجام می دهد . به این معنی که کاربر با گاز دادن خودرو توسط گاز رقی ، به دور مطلوب می رسد و با رها کردن اهرم ( جوی استیک ) دور موتور تغییری نمی کند . همچنین در مواردی که نیاز به کاهش دور موتور ناگهانی می باشد گزینه کلید IDLE نیز موجود است تا دور موتور را به حالت سلو کاهش دهد درست شبیه موقعی که راننده پای خود را از روی پدال بر می دارد.
سیستم گاز برقی امکان استفاده موازی از پدال اصلی خودرو و سیستم گاز برقی را میسر می سازد و به هیچ عنوان تغییری در عملکرد پدال خودرو ایجاد نمی کند . همچنین سیستم کروز خودرو نیز به صورت موازی امکان استفاده دارد تا در صورت بروز هر مشکلی در هر یک از این سیستم ها ، سیستم موازی دیگر عمل کند و در عملیات امداد و نجات مشکل قطعی نداشته باشد .درباره ما

  شرکت مینیاتور الکترونیک شهپر با هدف توسعه ی تولید دانش فنی و محصولات داخلی در زمینه های صنعتی و فنی ، علی الخصوص برق و الکترونیک شکل گرفته است که تاکنون فعالیت های گسترده ای در این زمینه نموده است و نیاز داخلی از سیتم های مهعم و کاربردی را در صنعت برطرف کرده است .

تماس با ما

 • آدرس : اصفهان ، ابتدای هشت بهشت غربی ، ساختمان کیان ، واحد 4
  تلفکس : 32686991 - 031
  32750561 - 031
  32750562 - 031
  ایمیل : miniatureelextronics@gmail.com
  کد پستی : 69189 - 81548

مناسبت ها