سیستم محاسبه هندسی ناحیه عملیاتی امن ( کنترل دسترسی جانبی )
1398/8/10    
بازدید: 288
سیستم محاسبه هندسی ناحیه عملیاتی امن ( کنترل دسترسی جانبی )
این سیستم با استفاده از سنسورهای زاویه سنج و طول سنج مکان دقیق برجک بالابر و جرثقیل را محاسبه می کند و بر اساس اطلاعات نمودار ناحیه عملیاتی که در سیستم الکترونیکی ذخیره می گردد  ، کنترل حرکت و محدودیت حرکت بازوهای جرثقیل را ایجاد می کند .
این محاسبات بر اساس میزان باز شدن جک های جانبی نیز تغییر می کند که اطلاعات آن در سیستم وارد می گردد و با استفاده از سنسورهای تشخیص گر میزان باز شدن جک های جانبی این تغییرات اعمال می شود .
این محدودیت به سیستم اعمال می گردد تا از بروز خطای انسانی در هنگام استفاده از سیستم جلوگیری نماید . سیستم با قطع مدار هیدرولیک مانع از پیشروی برجک در ناحیه غیر امن شده و با اعلام هشدار صوتی و نوری به کاربر حد نهایت عملکرد جرثقیل در هر زاویه را تعیین می کند.
در این سیستم چندین رله به صورت سری با کلیدهای ( اهرم ) فعالشدن شیر برقی هیدرولیک جک ها قرار می دهد تا در صورت خروج برجک از ناحیه عملیاتی توسط کاربر ، با قطع رله ها مانع از خطای کاربر گردد.درباره ما

  شرکت مینیاتور الکترونیک شهپر با هدف توسعه ی تولید دانش فنی و محصولات داخلی در زمینه های صنعتی و فنی ، علی الخصوص برق و الکترونیک شکل گرفته است که تاکنون فعالیت های گسترده ای در این زمینه نموده است و نیاز داخلی از سیتم های مهعم و کاربردی را در صنعت برطرف کرده است .

تماس با ما

 • آدرس : اصفهان ، ابتدای هشت بهشت غربی ، ساختمان کیان ، واحد 4
  تلفکس : 32686991 - 031
  32750561 - 031
  32750562 - 031
  ایمیل : miniatureelextronics@gmail.com
  کد پستی : 69189 - 81548

مناسبت ها