سیستم درگیری و آزاد شدن پمپ بدون کلاج گیری ( کلاج گیری اتوماتیک)
1398/8/10    
بازدید: 301
سیستم درگیری و آزاد شدن پمپ بدون کلاج گیری ( کلاج گیری اتوماتیک)
در سیستم های جدید آتش نشانی جهت استفاده ایمن از خودرو و پمپ و عدم آسیب دیدن به گیربکس و پمپ در عملیات و یا در صورت بروز اشتباه کاربری بدلیل فشار ناشی از عملیات ، از سیستم کلاج گیری اتوماتیک قبل از درگیری و قبل از آزادسازی پمپ استفاده می گردد .
در این حالت کاربر با فشردن کلید درگیری پمپ منتظر می ماند تا کلاج به صورت اتوماتیک گرفته می شود و پس از بررسی دور موتور توسط سیستم و بررسی ترمز دستی ، شیر برقی پنوماتیک درگیری توسط سیستم کنترل فعال می گردد . سپس پس از بررسی مجدد دور موتور و ترمز دستی کلاج را به آرامی رها می نماید . در رهاسازی نیز باید ابتدا کلاج را به صورت اتوماتیک می گیرد و پس از غیر فعال سازی شیر پنوماتیک درگیری با کنترل سرعت چرخش موتور و وضعیت ترمز دستی و خلاص بودن دنده ، رها سازی کلاج را انجام می دهد.
این سیستم کلاج امکان پیاده سازی کامل بر روی تمامی انواع خودرو بدون هیچ تغییری در سیستم کلاج خودرو و تاثیری در عملکرد کلاج خودرو را دارد . همچنین هزینه نصب و پیاده سازی آن نیز بسیار مناسب است.درباره ما

  شرکت مینیاتور الکترونیک شهپر با هدف توسعه ی تولید دانش فنی و محصولات داخلی در زمینه های صنعتی و فنی ، علی الخصوص برق و الکترونیک شکل گرفته است که تاکنون فعالیت های گسترده ای در این زمینه نموده است و نیاز داخلی از سیتم های مهعم و کاربردی را در صنعت برطرف کرده است .

تماس با ما

 • آدرس : اصفهان ، ابتدای هشت بهشت غربی ، ساختمان کیان ، واحد 4
  تلفکس : 32686991 - 031
  32750561 - 031
  32750562 - 031
  ایمیل : miniatureelextronics@gmail.com
  کد پستی : 69189 - 81548

مناسبت ها