پیاده سازی سیستم گاز برقی بر روی خودروهای قدیمی با گاز سیمی
1398/8/10    
بازدید: 303
پیاده سازی سیستم گاز برقی بر روی خودروهای قدیمی با گاز سیمی
در بازسازی و بروز رسانی خودروهای آتش نشانی قدیمی استفاده از گاز برقی ( اهرم یا جوی استیک با اکتیویتور الکتریکی ) امکان استفاده بهینه از قدرت موتور در عملیات امداد را ایجاد می کند و همچنین پیاده سازی گاورنر دور موتور و گاورنر فشار آب و حتی گاورنر فشار روغن در این خودروها را ممکن می سازد . علی الخصوص در خودروهای با گاز سیمی که در کاربری های با جک های روفنی مورد استفاده هستند . اکثراً مشکل تامین فشار روغن مناسب را دارا هستند و با استفاده از سیستم گاز برقی می توان عملیات گاورنر فشار روغن در حین حرکت جک ها و موتور های هیدرولیک مختلف را ایجاد نمود .
در عملیات آتش نشانی نیز کشیدن پدال سیم گاز به یک میزان ثابت می تواند باعث تغییر ناخواسته فشار آب با افزودن یا کاستن خروجی ها در مدار پایپینگ گردد که با استفاده از سیستم گاز برقی و گاورنر فشار آب می توان دور موتور مورد نیاز برای تامین فشار آب مورد نظر آتش نشان را در هر وضعیت از تعداد خروجی های فعال ایجاد نمود . این سیستم مشابه همان سیستمی است که در ماشین آلات راه سازی  مورد استفاده قرار می گیرد .



درباره ما

  شرکت مینیاتور الکترونیک شهپر با هدف توسعه ی تولید دانش فنی و محصولات داخلی در زمینه های صنعتی و فنی ، علی الخصوص برق و الکترونیک شکل گرفته است که تاکنون فعالیت های گسترده ای در این زمینه نموده است و نیاز داخلی از سیتم های مهعم و کاربردی را در صنعت برطرف کرده است .

تماس با ما

 • آدرس : اصفهان ، ابتدای هشت بهشت غربی ، ساختمان کیان ، واحد 4
  تلفکس : 32686991 - 031
  32750561 - 031
  32750562 - 031
  ایمیل : miniatureelextronics@gmail.com
  کد پستی : 69189 - 81548

مناسبت ها