سیستم Autostabilize جک های جانبی
1398/8/10    
بازدید: 262
سیستم Autostabilize جک های جانبی
بدلیل اینکه در جرثقیل ها و بالابرهای پشت کامیونی در هنگام عملیات باید به طور کامل چرخ های خودرو از زمین بلند شود و کفی شاسی باید بطور موازی با زمین قرار بگیرد ، سیستم تراز خودکار به وسیله سنسورهای شتاب سنجی و زاویه سنجی عملیات باز شدن جک های جانبی را کنترل می کند تا به تراز افقی دست یابد و امکان استفاده کاربر از جرثقیل را ایجاد کند . این سیستم دخالتی در جمع شدن جک های جانبی ندارد و همچنین بعد از تراز شدن امکان تغییر دستی هر جک برای کاربر میسر خواهد بود . می توان از این سیستم به گونه ای استفاده نمود که تا زمانیکه جک های جانبی تزار نشده اند امکان استفاده از بوم وجود نداشته باشد . این سیستم بطور مداوم امکان نمایش وضعیت تراز و عدم تراز جک ها را روی پنل دارد .
در این سیستم چندین رله به صورت موازی با کلیدها ( اهرم های ) شیر برقی هیدرولیک جک های جانبی قرار می گیرد تا هر موقع کاربر بصورت اتوماتیک بخواهد تراز افقی را انجام دهد برای سیستم امکان داشته باشد تا جک ها را باز کند .

 درباره ما

  شرکت مینیاتور الکترونیک شهپر با هدف توسعه ی تولید دانش فنی و محصولات داخلی در زمینه های صنعتی و فنی ، علی الخصوص برق و الکترونیک شکل گرفته است که تاکنون فعالیت های گسترده ای در این زمینه نموده است و نیاز داخلی از سیتم های مهعم و کاربردی را در صنعت برطرف کرده است .

تماس با ما

 • آدرس : اصفهان ، ابتدای هشت بهشت غربی ، ساختمان کیان ، واحد 4
  تلفکس : 32686991 - 031
  32750561 - 031
  32750562 - 031
  ایمیل : miniatureelextronics@gmail.com
  کد پستی : 69189 - 81548

مناسبت ها