کنترل پنل های صنعتی...
1398/8/4    
بازدید: 516
کنترل پنل های صنعتی
سیستم های کنترل پنل صنعتی شرکت منیاتور امکان ارتباط با انوع سیستم موجود در خطوط تولید را داراست و قابلیت طراحی و برنامه نویسی بر اساس نیازهای مختلف در سیستم های کنترل را دارا می باشد . کنترل پنل می تواند با انواع نمایشگرهای مورد استفاده در صنایع پیاده سازی گردد . از انواع Alphanumeric , Graphic , TFT LCD , LED با سایزهای مختلف تا 10.1 اینچ با قابلیت تاچ اسکرین این کنترل پنل ها دارای صفحه بندی متعدد و منوی کاملا آزاد بسته به نیاز کاربر می تواند باشد.
 ورودی و خروجی های فرمان کاربر نیز می تواند از انواع آنالوگ و یا دیجیتال کلیدهای تابلو برق باشد . این کنترل پنل امکان نمایش و صحت سیستم ، سنسورها ، سطح مخازن ، ساعت کارکرد ، آلارم ، هشداردهی و یا لاگ خطاها را داراست.
به دلیل اینکه تمامی مراحل ساخت و برنامه نویسی پیاده توسط تیم مهندسی شرکت و در داخل کشور صورت می گیرد امکان پشتیبانی سریع خدمات پس از فروش طولانی مدت و همچنین بهبود ارتقاء سیستم وجود خواهد داشت . طرح ساخت و تولید می تواند به سفارش مشتری اختصاصی سازی و انحصاری گردد و یا کل طرح در قالب قراردادی به مشتری واگذار گردد. 
 درباره ما

  شرکت مینیاتور الکترونیک شهپر با هدف توسعه ی تولید دانش فنی و محصولات داخلی در زمینه های صنعتی و فنی ، علی الخصوص برق و الکترونیک شکل گرفته است که تاکنون فعالیت های گسترده ای در این زمینه نموده است و نیاز داخلی از سیتم های مهعم و کاربردی را در صنعت برطرف کرده است .

تماس با ما

 • آدرس : اصفهان ، ابتدای هشت بهشت غربی ، ساختمان کیان ، واحد 4
  تلفکس : 32686991 - 031
  32750561 - 031
  32750562 - 031
  ایمیل : miniatureelextronics@gmail.com
  کد پستی : 69189 - 81548

مناسبت ها