کنترلر و گاورنر ماشین آلات راهسازی ...
1398/8/4    
بازدید: 416
پیاده سازی سیستم گاورنر فشار روغن در جک های هیدرولیک ماشین های معدن و راهسازی ، جرثقیل Ladder و پلتفرم ها جهت کاهش نوسان و ضربه در عملکرد سیستم
در خودروهای با کاربری جرثقیل یا خودروهایی که دارای جک ها و یا موتورهای هیدرولیک جهت جابجایی های سنگین هستند نیازمند استفاده از سیستم گاورنر فشار روغن در سیستم هیدرولیک کنترل جرکت جک ها هستند . در درایو پمپ روغن چه از سیستم PTO و موتور خودرو استفاده گردد و چه در صورتی که از موتور دیزل کمکی استفاده گردد پمپ روغن نیازمند کنترل تطبیقی می باشد تا فشار روغن را همیشه در سطح فشار مطلوب نگاه دارد . هم زمانی که جک باز می شود و هم زمانی که جک بسته می شود.
گاورنر فشار روغن در واقع یک Accelerator الکترونیکی با کنترل تطبیقی می باشد . این سیستم باعث کاهش لرزه های ناگهانی و ضربه های شدید در شروع و پاان حرکت جک ها و مورتوهای هیدرولیک می گردد و همچنین باعث یکنواختی سرعت حرکت در طول مسیر یا چرخش می گردد . این سیستم شامل یک برد کنترل الکترونیکی و عملگر و اکتیویتور مربوط به Accelerator در موتورهای خودروهای قدیمی و یا کابل و کانکتور مربوط به Accelerator در مورتوهای جدیدتر با کنترل الکترونیکی ECU می باشد . در این سیستم فشار مطلوب توسط کاربر قابل تنظیم و قابل تغییر است و پس از آن سیستم کنترل الکترونیکی قدرت موتور را به گونه ای تنظیم می نماید تا در مدار هیدرولیک همیشه فشار مطلوب کاربر برقرار باشد .
 
 درباره ما

  شرکت مینیاتور الکترونیک شهپر با هدف توسعه ی تولید دانش فنی و محصولات داخلی در زمینه های صنعتی و فنی ، علی الخصوص برق و الکترونیک شکل گرفته است که تاکنون فعالیت های گسترده ای در این زمینه نموده است و نیاز داخلی از سیتم های مهعم و کاربردی را در صنعت برطرف کرده است .

تماس با ما

 • آدرس : اصفهان ، ابتدای هشت بهشت غربی ، ساختمان کیان ، واحد 4
  تلفکس : 32686991 - 031
  32750561 - 031
  32750562 - 031
  ایمیل : miniatureelextronics@gmail.com
  کد پستی : 69189 - 81548

مناسبت ها