اتوماسیون صنعتی ....
1398/8/4    
بازدید: 411
اتوماسیون صنعتی 
شرکت مینیاتور الکترونیک بر پایه تیم قوی مهندسی و طراحی در زمینه ی سیستم های کنترل صنعتی از جمله برنامه نویسی در سطوح حرفه ای ، طراحی و ساخت PCD های حرفه ای و ... امکان پیاده سازی انواع سیستم کنترل و یا انواع عملگرهای صنعتی و سنسورها و کنترل پنل های صنعتی و سیستم های هشدار را داراست .
در پیاده سازی شبکه کنترل امکان استفاده از PLC های موجود و همچنین ساخت کل سیستم الکترونیکی توسط تیم مهندسی بر اساس نیاز کاربر وجود دارد . ساخت کلیه سیستم های صنعتی با هر تعداد سنسور و هر تعداد عملگر با آزادی در طراحی بر اساس نیاز صنعت امکان پیاده سازی توسط طراحان این شرکت وجود دارد .
همچنین پشتیبانی سریع و در دسترس خدمات پس از فروش مادام العمر و امکان تغییر ارتقاء و بهبود و بروز رسانی سیستم های به دلیل اینکه کلیه ی مراحل ساخت در داخل کشور صورت می گیرد از جمله دیگر خدمات شرکت به مشتریان خواهد بود . امکان تحویل کلیه فایل های طراحی و ساخت در قالب قرارداد انحصاری به مشتری وجود دارد . در صورتی که تولیدکنندگان داخلی قصد مهندسی معکوس و یا باز طراحی و ساخت دستگاههای مشابه خارجی را دارند این امکان وجود دارد که بخش های الکتریکی و الکترونیکی توسط این شرکت در قالب قرارداد انحصاری و قرارداد عدم افشای اطلاعات برای مشتریان پیاده سازی گردد.
 درباره ما

  شرکت مینیاتور الکترونیک شهپر با هدف توسعه ی تولید دانش فنی و محصولات داخلی در زمینه های صنعتی و فنی ، علی الخصوص برق و الکترونیک شکل گرفته است که تاکنون فعالیت های گسترده ای در این زمینه نموده است و نیاز داخلی از سیتم های مهعم و کاربردی را در صنعت برطرف کرده است .

تماس با ما

 • آدرس : اصفهان ، ابتدای هشت بهشت غربی ، ساختمان کیان ، واحد 4
  تلفکس : 32686991 - 031
  32750561 - 031
  32750562 - 031
  ایمیل : miniatureelextronics@gmail.com
  کد پستی : 69189 - 81548

مناسبت ها